zobacek
Vzdelávanie

Agentúra Jaspis

V oblasti vzdelávania dospelých úspešne pôsobíme od roku 1999. Svojim klientom prinášame stabilnú ponuku rekvalifikačných kurzov a školení, ktoré dopĺňame podľa aktuálnych trendov a požiadaviek trhu. Kurzy organizuje v mestách po celom Slovensku. 

Naši lektori pri prednáškach vychádzajú z vlastných skúseností v konkrétnom odbore. Všetky naše kurzy, školenia a vzdelávacie programy sú vytvorené tak, aby absolventa pripravili pre okamžitú prax. Pravidelne vyhodnocujeme spätnú väzbu a postrehy našich klientov, sledujeme novinky v oblasti metodiky aj obsahu kurzov s cieľom dosiahnuť vašu spokojnosť s našimi službami. Veríme, že našu profesionalitu a korektný prístup oceníte aj vy.

Naším je cieľom je vaša spokojnosť. 

Kurzy organizujeme v 17 slovenských mestách: Banská Bystrica, Bratislava, Dolný Kubín, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Poprad, Prešov, Prievidza, Trenčín, Trnava, Zvolen a Žilina. 

 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Agentúra JASPIS s.r.o.
Škultétyho 5
831 04 Bratislava

Web: www.jaspis.sk
E-mail: jaspis@jaspis.sk
Telefón: +421 948 399 388 - kurzy účtovníctva, miezd, daní
+421 948 633 363 - gastro kurzy (cukrár, kuchár, pekár)

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.