zobacek
Cestovanie

Apartments Liptov City

APARTMENTS LIPTOV CITY*** sú moderné rodinné apartmány umiestnené v apartmánovom dome Liptov. Apartmány poskytujú nielen kvalitné  ubytovanie, ale aj atraktívne bonusové partnerské zľavy, zaujímavé akciové balíčky. A to všetko za výbornú cenu. 

 

Rozhodli ste sa tu stráviť dovolenku, rekreáciu, alebo máte v pláne lepšie spoznať krásy malebného Liptova a Tatier? Ponúkame vám celoročný dovolenkový prenájom dvoch kompletne vybavených apartmánov s celkovou kapacitou až pre 10 osôb. 

Vstup do apartmánového domu a do našich apartmánov je komfortne riešený prostredníctvom čipovej karty. Naši klienti majú k dispozícii celkom zdarma parkovanie priamo pri apartmánovom dome, kompletne zariadenú kuchynku, TV LED s pestrou ponukou domácich a zahraničných programov, privátny wifi internet, príjemné balkónové posedenie i privátnu lyžiareň. Na prízemí apartmánového domu je k dispozícii recepčná služba a reštaurácia LIPTOV 1713. 

Od nás je všade blízko!
Výhodná poloha vytvára jedinečné podmienky na aktívny odpočinok, prírodné a spoločenské využitie aj pre náročnejšieho klienta. Naše apartmány poskytujú maximálne súkromie, pričom všetky atrakcie Liptova i Nízkych Tatier nájdete v okruhu iba do 25 km od našich apartmánov.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

APARTMENTS LIPTOV CITY ***
Ul. 1. Mája 1205 / 133
031 01 Liptovský Mikuláš

 

Web: www.apartmanliptovcity.com
E-mail: apartmanliptovcity@gmail.com
Telefón: +421 905 120 216

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.