zobacek
Cestovanie

Apartments Monty

Túžite po relaxe a oddychu? Doprajte si ho v termálnych kúpeľoch Podhájska. Navštívte termálne kúpalisko, Rímske kúpele i moderné Wellness centrum Aquamarín s vodnými atrakciami. Geotermálny prameň v Podhájskej je svetovým unikátom. Má blahodárny vplyv na celý ľudský organizmus a veľmi podobné liečivé účinky ako voda z Mŕtveho mora. 

 

Ak ste sa rozhodli stráviť vašu dovolenku, rekreáciu, alebo ozdravný pobyt v Podhájskej, ponúkame vám celoročný prenájom kompletne vybavených dvojizbových rodinných apartmánov v štýle double family lux. Apartmány MONTY s vlastným parkoviskom sú výhodne situované oproti sebe, v príjemnom tichom prostredí na prízemí apartmánového domu iba 200 m od areálu termálneho kúpaliska. Naši klienti majú k dispozícii samostatnú obývaciu miestnosť a spálňu, kompletne zariadenú kuchyňu, TV LED s pestrou ponukou SK/CZ programov, privátny wifi internet i príjemné balkónové posedenie. Priestranné apartmány s celkovou kapacitou až pre 10 osôb poskytujú naším klientom celoročné ubytovanie, atraktívne bonusy  i akciové balíčky a to všetko za výbornú cenu. 

 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Apartments Monty
Svätuša 930
Termálna ulica
941 48 Podhájska


 

 

Web: www.apartmanmonty.com
E-mail: apartmanmonty@gmail.com
Telefón: +421 905 120 216

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.