zobacek
Krása

BADroom Hair / Salon & Academy

Náš salón zatiaľ nemá konkurenciu na Slovensku ani v Maďarsku. Naraz sa zaoberáme vždy len jedným zákazníkom, poskytujeme tzv. „Coiffure Spa“ služby, čo nie je nič iné, než wellness v kaderníctve.

Luxusný kadernícky salón v srdci mesta Nové Zámky, kde srdečne vítame všetkých zákazníkov, ktorí preferujú kľudné a diskrétne prostredie.
V našom salóne sa zaoberáme vždy len s jedným zákazníkom, a to vo vopred dohodnutom termíne. Našich zákazníkov privítame v luxusnom prostredí a v príjemnej atmosfére im garantujeme "WELLNES” zážitok. Nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí realizujeme prípravu účesov a vizáží na svadby, plesy, Tv produkcie, módne prehliadky, rôzne fotenie, súťaže krásy, divadelné predstavenia a na iné udalosti. Pre začínajúce a profesionálne modelky realizujeme tvorbu “booku” tzn. portfólia a bez ohľadu na vek zmeníme imidž pre každého podľa našej ” TWINLIFE – conception”.
Okrem toho na našej Akadémii je možnosť daľej vzdelávania kaderníkov, učňov a učiteľov vo forme seminárov, work shopov, salon trainingov…

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

BADroom Hair
Rákócziho 12
940 01 Nové Zámky

 

Web: www.badroomhair.com
E-mail: info@badroomhair.com
Telefón: +421907 250 551

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.