zobacek
Rekreačné poukazy

Chalet Otupné

Vítame Vás v apartmáne Chalet Otupné, Vašej dovolenkovej destinácii najvyššieho ubytovacieho štandardu v najobľúbenejšom slovenskom lyžiarskom rezorte Jasná Chopok Sever – perle turistického regiónu Liptov - Nízke Tatry.

Náš apartmán s terasou je situovaný v prémiovom chaletovom komplexe v srdci Jasnej, len pár krokov od nástupnej stanice lanovky Otupné. Svojou kapacitou je ideálny pre páry, prípadne menšie rodiny – čaká Vás spálňa s komfortnou manželskou posteľou, možnosť prenocovania ďalšieho páru alebo detí dopĺňajú dve lôžka v obývačke na rozťahovacej sedačke. Poloha na prízemí nám umožnila umiestniť na našu terasu jedinečnú americkú vírivku Hotspring Flair, ktorá poskytuje našim hosťom celoročný horúci relax s výhľadom na panorámu masívu Poľany.

Apartmán sme zariadili všetkým, čo náročný hosť očakáva, aby sa cítil ako v pohodlí domova. Kulinársku pohodu si užijete vďaka plnohodnotnému kuchynskému zázemiu. Okrem najlepšej lyžiarskej infraštruktúry na Slovensku s 50 km upravených zjazdoviek Vám naša lokalita ponúka priehrštie celoročných aktivít – letnú vysokohorskú turistiku, nádherné cyklistické trate všetkých náročností, vodné športy na Liptovskej Mare, legendárne jaskyne priamo v Demänovskej doline, rodinný aquapark Tatralandia, bobovú dráhu v Pavčinej Lehote i pestré zážitkové atrakcie v bezprostrednej blízkosti apartmánu.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Chalet Otupné
Demänovská Dolina 374
031 01 Demänovská Dolina

 

Web:www.chaletotupne.sk
E-mail:info@chaletotupne.sk
Telefon:+421 948 744 099

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.