zobacek
Rekreačné poukazy

Dom na strome

Kto z nás nemal detský sen o vlastnom kráľovstve priamo na strome? Tento neobyčajný pohľad priamo z korún stromov je niečo, čo nikdy neomrzí, a čo v tomto uponáhľanom svete potrebuje z času na čas každý z nás. V malebnej dedinke na Liptove, srdci Slovenska,  môžete tento malý raj objaviť aj vy.

Náš ekologický dom na strome je ukrytý v nádhernej nedotknutej prírode Liptovských Sliačov neďaleko Ružomberka.
Domček ponúka možnosť dokonalej harmónie s prírodou, príjemnú vôňu poľných kvetov, unikátny výhľad na naše majestátne hory a vrchy a čerstvý vánok, ktorý je jednoducho balzamom pre dušu. Toto všetko si môžete ešte viac vychutnať aj  na krásnej terase priamo v korunách, ktorej neodmysliteľnou súčasťou je okrem vonkajšieho sedenia aj hojdacia sieť,na ktorej môžete pozorovať jasnú nočnú oblohu a hviezdy. Pri troche šťastia Vám príroda poskytne naozaj jedinečné a milé stretnutia
so srnkami, líškami či poľnými zajačikmi. O zážitky na našom dome na strome určite nebude núdza. Svoju vlastnú rozprávku sem môžete prísť prežiť s rodinou či priateľmi. Takisto vám ju radi spríjemníme raňajkami z domácich surovín z nášho okolia a rovnako z domácich a prírodných surovín sú pre vás pripravené aj upomienkové predmety od nastrome.sk. Tak čo, aj vy dávate za život v hore ruky hore?

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Dom na strome.sk
Kamenná 1735/13
034 84 Liptovské Sliače-Vyšný Sliač

 

Web: nastrome.sk
E-mail: info@nastrome.sk
Telefón: +421 944 266 078

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.