zobacek
Chalets Royal Tatranská Lomnica

Doprajte si luxus pri lyžiarskom svahu

Chalets Royal Tatranská Lomnica

Chalets Royal svojím veľkorysým zázemím a vybavením ponúkajú maximálny komfort počas Vašej dovolenky v Tatranskej Lomnici. Snažíme sa zabezpečiť všetko na najvyššej úrovni a uspokojiť Vaše požiadavky a očakávania. Našou víziou je ponúknuť nezabudnuteľný zážitok v srdci prírody každému a obohatiť našich hostí príjemnými chvíľami a spomienkami.

Chalet Rubín ako najväčší apartmán s kapacitou pre maximálne 10 ľudí si môžete vychutnať v tónoch rubínovej farby. Zážitok vytvára výhľad priamo na Lomnický štít zo súkromnej vírivky na terase. V apartmáne nájdete 4 dvojlôžkové spálne s 2 prístelkami. Každá izba má samostatnú kúpeľňu. V zime určite oceníte veľkú lyžiareň na uloženie lyží a elektrický sušič na osem párov lyžiarok.

Zafír a Smaragd sú dve identické ubytovacie jednotky v rámci jedného chaletu so samostatným vstupom a zázemím s kapacitou každý pre maximálne 6 ľudí. Oba chalety maju spoločnú predelenú terasu. Každý ma vlastnú lyžiareň na uloženie lyží a elektrický sušič na štyri páry lyžiarok.
Kráľovský Smaragd v tónoch zelenej farby Vám ponúka kompletne vybavenú útulnú obývačku s pieckou a samozrejme terasu a úchvatné pohľady na Tatranskú scenériu. 

Apartmán Zafír je ladený v tónoch modrej farby. Všetky chaty ponúkajú kompletne vybavenú obývačku s pieckou a s rozťahovacím gaučom, kuchyňu so špajzou a kúpeľňu s WC.  Na druhom poschodí sa nachádzajú 2 dvojlôžkové spálne so samostatnými kúpeľňami. 


Unikátny horský dizajn spolu s najmodernejším vybavením zaručuje spokojnosť i najnáročnejšieho zákazníka. Chalets Royal sú ideálna voľba pre Vašu dovolenku alebo výlet v srdci prírody s deťmi či v kruhu priateľov.   
 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Chalets Royal Tatranská Lomnica
Tatranská Lomnica 739
059 60 Vysoké Tatry

 

Web:www.chaletsroyal.sk
E-mail:rezervacie@chaletsroyal.sk
Telefón+421 905 356 468

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.