zobacek
Rekreačné poukazy

Dovolenkový dom Active & Relax

Rodinky s deťmi, páry, priatelia aj známi si prídu na svoje v našom moderne vybavenom Dovolenkovom dome Active & Relax, ktorý sa nachádza v pokojnej a atraktívnej lokalite Golf View Resort vo Veľkej Lomnici. A ten úžasný výhľad na Tatry stojí za to.

Náš štýlovo a zároveň útulne zaradený Dovolenkový dom tvoria dva apartmány so samostatnými vchodmi. Pri prenájme celého objektu sa u nás môže ubytovať až 10-členná skupinka hostí. Na výber máte dva 5-lôžkové apartmány – horný a dolný, ktoré sú vybavené takmer totožne. Rannú kávičku si môžete vychutnať pri posedení na terase, odkiaľ dohliadnete i na ratolesti, hrajúce sa na záhrade s preliezkou, hojdačkou a šmýkačkou. V záhradnom domčeku si môžete odložiť bicykle a parkovanie štvorkolesových miláčikov je zriadené na oplotenom pozemku priamo pri dome. Veríme, že u nás prežijete chvíle plné radosti a oddychu.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus

Kontakt

Dovolenkový dom Active & Relax
Na Kopci 1832/52
059 52 Veľká Lomnica

 

E-mail: jonnerovadenisa@yahoo.com
Telefón: +421 903 051 755

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.