zobacek
Rekreačné poukazy

ForRest Glamping

Doprajte si odpočinok a dovoľte slnku zobudiť vás v ten pravý čas. Vyspite sa tak dlho, ako potrebujete a načerpajte energiu pri výdatných raňajkách s výhľadom na nepoškvrnenú prírodu Štiavnických vrchov. Dnešný deň patrí vám. Je len na vás, čím ho vyplníte.

Dovoľte prírode nazrieť do vašej spálne. Prebúdzajte sa v luxusných stanových chatkách, ktoré sú obklopené nádhernou prírodou Štiavnických vrchov. Glamping je tu pre všetkých milovníkov prírody a lovcov príjemných zážitkov či pekných záberov z netradičných miest. Studené nohy, no ani dusný a prehriaty vzduch vám u nás nehrozia. Všetky naše stanové chatky sú zateplené, v zimnom období vykurované a v lete chladené.  Netradičné dobrodružstvo si tak môžete dopriať kedykoľvek počas celého roka. Jedinečná poloha pri Počúvadlianskom jazere predurčuje ForRest na podnikanie výletov po okolí. Preskúmajte okolité panenské lesy, osviežte sa v tajchoch s tyrkysovou vodou, vyrazte na túru na legendami opradené Sitno, do historických baníckych štôlní alebo do rozprávkovej Banskej Štiavnice. Centrum mesta, ktoré je zapísané do svetového dedičstva UNESCO, je od ForRestu vzdialené len 8 kilometrov.

VYBAVENIE CHATIEK A AREÁLU

  • Tešiť sa môžete na voňavé a pohodlné hotelové postele umiestnené prakticky nad sebou, klimatizáciu a podlahové kúrenie, vďaka ktorému budú vaše nohy v teple bez ohľadu na počasie vonku.

  • Každý stan je vybavený vlastnou, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Väčšie chatky majú k dispozícii funkčne vybavenú kuchynku s chladničkou.

  • Lúče ranného slnka si užijete na priestrannej terase vybavenej vonkajším sedím. Deň s priateľmi či rodinou môžete zakončiť grilovaním pri ohni vášho súkromného ohniska.

  • Energiu po namáhavom dni vám zas doplní súkromná vírivka, ktorú vám v prípade záujmu rozložíme na vašej terase.

  • Samozrejmosťou je vysokorýchlostné pripojenie k internetu, ktoré je vo ForReste pripravené pre každého hosťa. Ponúkame možnosť požičania bicyklov značky Ghost, paddleboardov a nabíjaciu stanicu pre elektromobily.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

ForRest Glamping
Počúvadlianske jazero 2832
969 01 Banská Štiavnica

 

Web: www.forrestglamp.sk
E-mail: info@forrestglamp.sk
Telefón: +421 905 800 110

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.