zobacek
Rekareačné poukazy

Health Spa Resort Thermia Palace

Hotel, ktorý prospieva vám aj vášmu zdraviu. Krásna secesná budova poteší vaše oči, zatiaľ čo jej tichá lokalita uprostred zelene na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch upokojí vašu myseľ. Najzaujímavejšia je však svojou ponukou kúpeľných a liečebných procedúr, ktorou sa hotel preslávil po celom svete a svoje postavenie potvrdzuje už viac než 100 rokov.

Keď táto elegantná budova v roku 1912 prvýkrát otvorila svoje dvere, niesla titul prvého 5-hviezdičkového hotela na Slovensku. Aj v súčasnosti sa však tento luxusný hotel zo siete Ensana zaraďuje medzi najlepšie v krajine. V bohato zdobenej reštaurácii Grand s citlivo reštaurovanými miestnosťami, kde nájdete aj nesmierne vzácnu maľbu od Alfonsa Muchu, stále cítiť veľkolepú minulosť hotela.

Ohromujúce kúpele Irma s jedinečným historickým bahniskom ponúkajú viac než 60 kvalitných procedúr na liečbu pohybovej sústavy, ktoré využívajú účinok prírodných liečivých zdrojov z Piešťan
v kombinácii s modernými lekárskymi poznatkami. Kvalitná a vyvážená kuchyňa, široká ponuka relaxačných a skrášľovacích procedúr a pokojné okolie sa postarajú o všetko, čo patrí k luxusnej a zdravej dovolenke!

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Thermia Palace
Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany

 

Web: www.kupelepiestany.sk
E-mail: thermiapalace@sk.ensanahotels.com
Telefón: +421 33 775 7733

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.