zobacek
Rekreačné poukazy

Hrebienok Resort

Moderný apartmánový hotel postavený v rokoch 2016 a 2019. Umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci. Apartmánový hotel je zložený z dvoch častí – hotela s recepciou a dependance ležiaceho v tesnej blízkosti hotela. 

Všetky izby sú prístupné výťahmi z podzemných garáží. Prízemnú časť objektov tvoria obchody a reštaurácie. K vybaveniu hotela patrí wellness centrum, fitness centrum, vonkajší relaxačný bazén, gastroprevádzky a obchodné prevádzky. Naše izby sú veľkoryso priestorovo riešené v luxusnom štýle, všetky majú WC s kúpelňou a kompletne vybavenú kuchyňu. Väčšina izieb má priestorný balkón alebo terasu so záhradným nábytkom. Z južných izieb sú výhľady na podtatranskú kotlinu a mesto Starý Smokovec, zo severných apartmánov na blízke lesy a Vysoké Tatry. Izby umiestnené na vnútornej strane objektov majú výhľady do záhrady.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus

Kontakt

HREBIENOK RESORT
Starý Smokovec 22/22, 18095
062 01 Vysoké Tatry, Slovensko

 

Web: hrebienok-resort.sk
E-mail: recepcia@hrebienok-resort.sk
Telofón: +421 52 381 14 03

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.