zobacek
Rekreačné poukazy

Krone Svätý Jur

Radi vás v Krone Svätý Jur privítame. Našim hlavným zámerom bolo vytvoriť z chátrajúcej ruiny živý priestor, kde sa budete cítiť príjemne. Penzión, reštaurácia a kaviareň boli prirodzeným vyústením ďalšieho smerovania.

Museli dohodnúť na názve, pod ktorým nás budete poznať. Po búrlivých diskusiách sme dospeli k zhode a reštauráciu s ubytovaním pri Bratislave sme pokrstili ako „Krone“. Vzdávame tým hold starému obyvateľstvu Svätého Jura, ktoré malo nemecké korene. Pre pomenovanie Krone máme však viac dôvodov. Pri výskume sme objavili jedinečný kúsok fresky vo vínnej pivnici. Celý výjavje nenávratne stratený, ale na tom malom fragmente sa objavila uhorská kráľovská koruna. Tento nálezje tak unikátny, že sa preniesol aj do nášho názvu. A napokon, Krone pre nás zosobňuje celý dom, pretože sme si vedomí, aký poklad máme vo svojej správe.
Veríme, že oceníte našu snahu o záchranu renesančného domu v okolí Bratislavy a Krone Svätý Jursa stane aj vašim obľúbeným klenotom. Naša misia dosiahne svoj pomyselný cieľ, keď budete odchádzať spokojní a radi sa k nám vrátite.
 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Krone Svätý Jur
Prostredná 160
90021 Svätý Jur

Web: www.kronejur.sk
E-mail:info@kronejur.sk
Telefón: +421 917 713 421

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.