zobacek
Vzdelávanie

Kurz bezpečnej jazdy Slovakia Ring

Kurz bezpečnej jazdy STANDARD je určený všetkým vodičom bez ohľadu na úroveň vodičských zručností. Tréning je individuálne prispôsobený každému účastnikovi, teda nové zručnosti si osvoja noví vodiči ale aj skúsení profesionáli. Pozostáva z teoretickej prípravy vo výučbových priestoroch a z praktickej časti realizovanej na profesionálnom simulačnom cvičisku, ktoré je jediné svojho druhu na Slovensku!

Kurz sa začína privítaním účastníkov a počas audiovizuálnej teoretickej výučby formou vzájomnej diskusie sa vodiči oboznámia s technikou zvládnutia krízovej situácie na rovine a v zákrute, vysvetlia si princípy krízového brzdenia a manévrovania vozidla v zhoršených podmienkach, zadefinujú si možnosti zvládnutia nedotáčavého a pretáčavého šmyku, zistia či za volantom sedia správne a pochopia aj následky pri dopravných nehodách.

Po obedovej prestávke čaká každého vodiča intenzívny praktický tréning na profesionálnom simulačnom cvičisku. Základom sú šmykové plochy na ktorých nedochádza k opotrebeniu vozidla ani pneumatík! Pre každého vodiča individuálne prispôsobí inštruktor náročnosť jednotlivých cvičení priamo počas výučby z riadiaceho centra. Absolventi si vyskúšajú ako rastie brzdná dráha na rôznych povrchoch a pri rozdielnych rýchlostiach, ako sa správa vozidlo v nedotáčavom a pretáčavom šmyku, vplyv odstredivej sily vozidla v zákrute a iné. Veľký dôraz je kladený a zvládnutie nečakanej krízovej situácie a okamžitá (správna) reakcia vodiča. Po absolvovaní získa vodič väčšiu istotu pri vedení vozidla, bude vedieť predchádzať vzniku krízovej situácie a lepšie spozná technické možnosti svojho vozidla.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Slovakia Ring

Orechová Potôň 800

93002 Orechová Potôň

Web: www.slovakiaring.sk
E-mail: info@slovakiaring.sk
Telefón: +421 917 932 702

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.