zobacek
Zdravie

Lekáreň Benu

Využite svoju Benefit kartu na nákup lekárnického tovaru v kamennej predajni, alebo e-shope

Hádam každý z nás už navštívil lekáreň, či už pre trápenie sa s upchatým nosom alebo vyzdvihnúť lieky s receptom od lekára. Magistri nás obslúžili, vydali lieky, vysvetlili užívanie a naša návšteva sa skončila. Zabezpečiť pre pacientov lieky a základný sortiment patrí medzi najzákladnejšiu a najdôležitejšiu službu, ktorú lekárne pacientom poskytujú. V BENU však chceme, aby ste lekáreň vnímali viac ako len miesto, kam si prídete vyzdvihnúť lieky.
Priznajme si, že kvôli každodennému zhonu riešime niekedy svoje zdravotné problémy na poslednú chvíľu. Ak aj chceme niečo vyriešiť včas, stáva sa, že termín u lekára dostaneme aj o dva – tri mesiace. Vystavujeme sa tak riziku, že niektoré príznaky prehliadneme, alebo im nebudeme prikladať patričný význam. V BENU nám na vašom zdraví záleží, preto prosím berte svoje zdravotné problémy vážne. 
Neustále vám chceme prinášať komplexné poradenstvo, individuálny prístup a služby kvalifikovaných a skúsených profesionálov. Pretože chceme, aby naše lekárne boli mali ešte väčší prínos pre vaše zdravie, predstavujeme vám úplne nový koncept služieb, ktorý zahŕňa diagnostiku, poradenstvo a konzultáciu pri rozličných zdravotným problémoch.  
 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

 

 

Adresy na pobočky nájdete na webovej stránke lekárne

 

 

Web: www.benulekaren.sk
E-mail: podpora@benulekaren.sk
Telefón: +421 249 112 525

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.