zobacek
Šport

Lodenica Splavujeme Košice - Anička

Ak chcete získať nové zážitky, pozrieť sa na miesta z inej perspektívy a zároveň tráviť voľný čas športom v prírode, jedna z možností je splavovanie riek. A my Vám ponúkame splavy tých slovenských, ale aj zahraničných.

Medzi najčastejšie organizované splavy patrí splav rieky Hornád, ktorý preteká aj Košicami, kde sídlime. Ak sa na splav necítite a radi by ste si najskôr kajak alebo kánoe vyskúšali, máte možnosť zúčastniť sa kurzu kanoistiky na Ružíne, prípadne kurzov kanoistiky a bezpečnosti na rieke. Ponúkame splavy pre každého, na svoje si prídu úplný začiatočníci, rodiny s detmi i skúsení vodáci. Okrem splavov nenáročných riek, je možné splaviť divoké rieky, kde zažijete adrenalín. Na splavoch ste pod dozorom skúsených certifikovaných inštruktorov, ktorí majú absolvované rôzne druhy kurzov prvej pomoci, špecializovaných na divokú vodu.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Lodenica Splavujeme Košice - Anička
Na Sihoti
040 01 Košice

 

Web: www.splavujeme.sk
E-mail: rieku@splavujeme.sk
Telefón: +421 915 880 853

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.