zobacek
Rekreačné poukazy

Penzion Šafran

Ubytovanie v srdci Slovenského raja

Penzión Šafran sa nachádza v malebnej obci Stratená, v južnej časti Slovenského raja. Ide o rodinný penzión, ktorý ponúka štandardné ubytovacie a stravovacie služby. Penzión je otvorený celoročne a ponúka možnosť stráviť nezabudnuteľnú dovolenku.

Perlou obce Stratená je jej časť Dobšinská Ľadová Jaskyňa, so svetoznámou jaskyňou, ktorá bola v r. 2000 zaradená do Zoznamu svetového prírodného dedičstva. Z nášho penziónu sa dostanete bez problémov do tejto jaskyne ľahkou túrou, či už pešo alebo na bicykli. Miestnu flóru môžete obdivovať na náučnom chodníku kaňonom Hnilca, ktorý sa tiahne z obce Stratená až ku Dobšinskej ľadovej jaskyni. Neďalekú vodnú nádrž Palcmanskú Mašu môžu návštevníci využiť v lete, aj v zime. V teplých mesiacoch ponúka osvieženie v podobe kúpania, v tých chladnejších je ideálnym miestom na rybolov, či člnkovanie. Neďaleká obec Dedinky ponúka využitie aj zimných mesiacoch pre fanúšikov zimných športov. 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Penzión Šafran

Stratená 5

049 71 Stratená

Web: www.safranpenzion.sk
E-mail: penzionsafran.stratena@gmail.com
Telefón: +421 944 132 351

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.