zobacek
Alpha Medical Team

Posilnite svoju imunitu

Alpha Medical Team

V období nástupu chrípkových a iných vírusových alebo bakteriálnych ochorení je veľmi dôležité posilňovať imunitu, či už preventívne, aby ste sa ochoreniu vyhli, alebo počas choroby pre rýchlejšie vyzdravenie. Často však zabúdame, že pomoc môžeme hľadať v prírode – množstvo bylín či iných rastlín a taktiež ovocie obsahuje účinné látky, ako napr. vitamín C a iné, vďaka ktorým účinne posilňujú našu imunitu.

Zaraďte do svojho jedálnička viac ovocia a zeleniny. Veľmi účinnými sú citrusy – pomaranče, citróny,  mandarínky. Obsahujú vitamín C, ktorý je práve pri oslabenej imunite potrebný. Pre posilnenie imunity sú tiež výborné čučoriedky, maliny, ríbezle či iné ovocie. Zo zeleniny je to napríklad cvikla, červená paprika a brokolica.

Ďalšie tipy ako zvládnuť náročný prechod z teplých letných dní do sychravej jesene nájdete na našom webe. V eshope tiež nájdete široký výber výživových doplnkov, ovocných štiav, čajov a byliniek. 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Alfa Medical Team, s.r.o.
Priemyselná 6
917 05 Trnava

 

Web: www.alfamedicalteam.com
E-mail: info@alfamedicalteam.com
Telefón: +421 905 813 345

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.