zobacek
Rekreačné poukazy

Ranch Amadeus

Miluje Vaše dieťa kone? Prajete si, aby sa počas prázdnin nenudilo, ale sa niečo nové naučilo a hlavne sa usmievalo? Dovoľte nám pozvať Vaše dieťa do letného jazdeckého tábora, kde sa bude môcť stať jazdcom so všetkým čo k tomu patrí. Počas celého týždňa bude žiť priamo pri koňoch, naučí sa, čo potrebujú, akú potrebujú starostlivosť a samozrejme si užije pohľad z konského chrbta, kde sa naučí základy jazdenia. Okrem koní si deti užijú výlety, splav na kanoe, rôzne hry a večerné aktivity.

Naši animátori sú mladí kreatívni ľudia, ktorí milujú deti a kone. S Vašimi deťmi aktívne strávia týždeň v prírode.

Ranč sa nachádza v dedinke Valentová, ktorá je vzdialená 12km južne od mesta Martin v prekrásnej časti stredného Slovenska nazývanej Turiec. Je obklopený vrchmi Veľkej a Malej Fatry s výbornými podmienkami pre turistiku počas celého roka. Vyznávači cykloturistiky majú možnosť spoznať okolitý kraj po dobre značených chodníkoch vo viac ako 27 dolinách. Pre zdatnejších turistov je možnosť absolvovať  náročnejšie turistické pochody s dĺžkou 5 hodín a viac do blízkeho okolia alebo možnosť odvozu do iných lokalít Slovenska. V blízkosti pretekajúca rieka Turiec je vhodná na rybačku ako aj na splavovanie. Na ranči si môžete objednať aj služby horského vodcu. 


 

 

 

 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus

Kontakt

Ranch AMADEUS
Valentova 74
03843 Laskár

 

Web:  www.ranchamadeus.sk
E-mail: klubamadeusvalentova@gmail.com
Telefón: +421 905 345 939

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.