zobacek
Rekreačné poukazy

Ski & Wellness Residence Družba

Hotel Družba ponúka komfortné ubytovanie v 150 štýlovo zariadených izbách a apartmánoch priamo pri lyžiarskej trati Biela Púť. Ski & Wellness Residence Družba patrí medzi hotely v Jasnej, ktoré vďaka svojej polohe, kvalitným službám a komplexnému vybaveniu predstavujú ideálne miesto pre letnú a zimnú rodinnú dovolenku, wellness a relaxačné pobyty, kongresy a eventy. 

Vo wellness centre je k dispozícii 6 bazénov, 8 sáun a vonkajší vyhrievaný bazén. V tesnej blízkosti hotela nájdete ideálne podmienky na športové a rekreačné aktivity. Hotel je vhodne umiestnený hneď vedľa zjazdovky Biela púť, ktorá je obľúbená u lyžiarov a vyznavačov snowboardingu. Na jar, v lete a na jeseň si môžete vychutnať pešiu turistiku, cestnú a horskú cyklistiku uprostred tejto jedinečnej horskej scenérie.Všetky izby majú vkusný interiér z ušľachtilých materiálov, ktoré sme starostlivo vybrali pre čo najpríjemnejší pobyt našich hostí. Niektoré izby majú balkón alebo výhľad na lyžiarsku trať Biela Púť a hrebeň Nízkych Tatier. Všetky naše izby sú nefajčiarske. 

Fotogaléria

Ako zaplatiť

  • objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Ski & Wellness Residence Družba ****
031 01 Demänovská Dolina

 

Web: www.druzbahotel.sk
E-mail: druzba@druzbahotel.sk
Telefón: +421 908 132 974

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.