zobacek
Krása

Štúdio krásy Mary Cohr

Mary Cohr bola prvá kozmetická značka, ktorá vytvorila tie najprirodzenejšie kozmetické ošetrenia bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov, s kompatibilnou vôňou pre pleť tak, že Vaša pleť získava výživu z tých najlepších a najaktívnejších tajomstiev rastlín.

Mary Cohr získava zo srdca prírody to najlepšie pre ženskú krásu, výberom tých najlepších rastlín, z ktorých sú extrahované najúčinnejšie aktívne látky.Tieto látky sa následne pridávajú do našich produktov v optimálnej koncentrácii, tak aby sa dosiahli tie najlepšie kozmetické výsledky pre vašu pleť. Hlavným nositeľom tajomstva značky Mary Cohr sú esenciálne oleje, ktoré sa čerpajú z prírody a už stovky rokov sa využívajú v medicíne. Pochádzajú z rastlín, ktoré rastú pod vplyvom slnečných lúčov a tým obsahujú energiu, ktorá má silu liečiť.

 

Štúdio krásy Vám ponúka zvýhodnené balíčky:

 

Telové anticelulitídové a zoštíhľujúce ošetrenie Mary Cohr TechniSpa:
1 ošetrenie: 67 eur, 5 ošetrení: 269 eur, 10 ošetrení: 499 eur

 

 Pleťové ošetrenie s efektom tvárovej gymnastiky:
 30 minút: 35 eur,  5 ošetrení: 159 eur,  10 ošetrení: 299 eur

 

Laboratóriá Mary Cohr  vybrali tie najefektívnejšie esenciálne oleje a prevratným patentovaným procesom ich zapracovali do nemastnej hydrogélovej štruktúry, čím zvýraznili všetky ich priaznivé účinky. Navzájom sa dopĺňajú a sú extrémne účinné pri ošetrení pleti. Je to šalvia – pre schopnosť omladzovať a regenerovať, levanduľa – ako vhodná bylina pre upokojenie a relaxáciu , rozmarín známy vďaka tonizačným a spevňujúcim účinkom. Využitie tejto trojice esenciálnych olejov umožní aj tej najnáročnejšej pleti nabiť sa energiou a rozžiariť sa.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus

Kontakt

Štúdio krásy Mary Cohr
CBC III, Karadžičova 12
81107 Bratislava

 

Web: www.marycohr.sk
E-mail: rezervacie@marycohr.sk
Telefón: +421 915 575 414

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.