zobacek
Šport

Termálne kúpalisko Komárno

Komárňanská termálna voda obsahuje minerálne látky, ktoré majú veľmi priaznivé účinky na kĺbové, reumatické a ženské choroby. V areáli Termálneho kúpaliska Komárno sú dva aktívne pramene s teplotou vody 42°C a 30°C.

V letnej časti kúpaliska sa nachádza plavecký a výukový bazén typu Castiglione. Rekreačný bazén a sedací bazén s termálnou vodou, ako i detský bazén sú veľkými lákadlami pre návštevníkov a rekreantov. Pre možnosť celoročného využitia je vybudovaný bazén s mobilnou, priesvitnou strechovou konštrukciou. Tento bazén je vybavený atrakciami: vzduchové lehátka, nerezové vodopády, intenzívne hydromasáže, hydromasáže s prisávaním vzduchu. V prijímacej budove termálneho kúpaliska je vybudovaná fínska sauna s ochladzovacím bazénom a krytý sedací bazén s termálnou vodou. V areáli kúpaliska sú rozsiahle plážové priestory, ihrisko na plážový volejbal, stoly na vonkajší stolný tenis, preliezky a pieskovisko pre deti a drevený vláčik pre najmenšie detičky.

Fotogaléria

Ako zaplatiť

objednávkou v aplikácii Benefit Plus

Kontakt

Termálne kúpalisko Komárno
Vnútorná Okružná 19
945 01 Komárno

 

Web: www.thermalkn.sk
E-mail: info@thermalkn.sk
Telefón: +421 357 713 014

 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.