benefit-plus.cz icon

Antigénový test na COVID-19, či test na protilátky

Medante Clinic

Rýchly antigénový test zo steru z nosohltana poskytuje vysoko presné výsledky behom niekoľkých minút. Testujeme priamo prítomnosť vírusu v tele pacienta. Do hodiny obdržíte výsledky testu emailom.

Pozor, nie je to PCR, ani rýchlotest na zisťovanie protilátok IgG a IgM. Overte si prosím, či tento typ testu je vhodný pre účely, na ktoré test potrebujete. 

Otestujte sa a spoľahlivo zistite, či sa Vaše telo už s infekciou stretlo.

Rýchly lekársky test na zistenie IgG (dlhodobých) a IgM (akútnych) protilátok proti SARS-CoV-2 ponúka vysokú presnosť. Ako vzorka sa používa kapilárna krv z prsta, preto je použitie testov pohodlné. Je vhodné pre dospelých i deti v akomkoľvek veku. Trvá 10 minút a výsledok sa pacient dozvedá okamžite na počkanie. Testovaný klient dostane bezprostredne po vyšetrení lekársku správu s výsledkom. V prípade pozitivity testu, obdrží s lekárskou správou aj výmenný lístok a doporučenie na vyšetrenie dôkazu vírusu PCR metodikou. Tie vykonávajú špecializované odberové centrá pri nemocniciach a laboratóriách z výterov nosa a hrdla. V tomto prípade pacient už nehradí cenu PCR testu v odberovom mieste.

Vzhľadom na enormný záujem, máme aktuálne termíny obsadené.

Testujeme 12 hodín denne 7 dní v týždni. Termíny priebežne dopĺňame podľa našich kapacít. Voľné termíny sú uvedené v ponuke online. Naše telefónne linky sú momentálne preťažené. Kontaktuje nás prosím e-mailom v prípade otázok - nie voľných termínov. Ďakujeme!


Poskytovateľ
Medante Clinic

Podpriehradná 3A
821 07 Bratislava
Zobraziť na mape

www.medante.sk
+421 911 656 522
recepcia@medante.com
Typ platby
objednávkou v aplikácii Benefit Plus
Objednať iný variant