benefit-plus.cz icon

Čím jednoduchšie budete jesť, tým jednoduchšie budete myslieť

Ide o tvoje zdravie

To, čo rozdeľuje vás a zdravý životný štýl, je nedostatok, alebo až príliš mnoho informácií. V dobe internetu, keď sú hoaxy písané tak uveriteľne a presvedčivo, že nemáme dôvod neveriť zázrakom ako zelená káva, tabletky na chudnutie a mnoho iných, je ťažké sa zorientovať. 

Mojou snahou je pomocou konzultácií naučiť vás, aby ste sa sami vedeli správne rozhodnúť aké potraviny kúpiť v danom ročnom období a ako ich ideálne kombinovať. Základom sú bežne dostupné potraviny a tradičné recepty. Odporúčania pre vás sú overené, nepodliehajú aktuálnym trendom a sú dlhodobo udržateľné.

Tak, ako vymieňame šatníky počas ročných období, rovnaké pravidlo platí aj v stravovaní. Jedlo sa pre nás stáva veľmi silným nástrojom, ktorý podporuje energiu a vitalitu človeka. Nezabúdajme však na to, že výber jedla by sme mali podriadiť aj ročnému obdobiu a regiónu, v ktorom žijemePokiaľ si svoje jedlo radi plánujete, výživový plán je práve pre vás.

Individuálny výživový plán zahŕňa zhodnotenie vašich doterajších stravovacích návykov a výživový plán na dva týždne podľa ročného obdobia, pre vyvážené a udržateľné stravovanie z bežne dostupných potravín.

Po vyplnení dotazníka nasleduje osobná/online konzultácia, v rámci ktorej zhodnotím vaše doterajšie stravovacie návyky a nastavím odporúčania pre vyvážené stravovanie. Následne vypracujem výživový plán na mieru v podobe chutných receptov z bežne dostupných potravín. Kontrolná konzultácia je zameraná na váš progres v nastavených odporúčaniach.
Poskytovateľ
Ide o tvoje zdravie

Karadžičova 2
811 09 Bratislava
Zobraziť na mape

ideotvojezdravie.sk
+421 908 161 440
Objednať v cafetérii