benefit-plus.cz icon

Čo ak by sa o vaše zdravie každé ráno postaralo 35 miliárd osobných lekárov?

iProbio.sk

iProbio® sú jediné personalizované probiotiká, ktoré pre vás na mieru vyrobíme na základe analýzy vášho črevného mikrobiómu

Vedeli ste že každý probiotický kmeň robí v tele niečo iné?
Účinky probiotických mikroorganizmov sú kmeňovo-špecifické, t.z., že účinok každého kmeňa probiotického mikroorganizmu je rozdielny a závisí na jeho vlastnostiach. Napr. kmeň Lacobacillus plantarum LS 07 má protizápalový účinok, iné probiotické kmene pozitívne ovplyvňujú zloženie črevnej mikrobioty a funkčnosť črevnej bariéry. Niektoré kmene probiotických mikroorganizmov majú imunoregulačné účinky a teda prispievajú k správnej fukncii imunitného systému. Iné kmene probiotických mikroorganizmov spomaľujú množenie patogénnych mikroorganizmov alebo znižujú koncentráciu cholesterolu v krvi. Výrazné preventívne účinky majú kmene, ktoré znižujú aktivitu enzýmov pôsobiacich karcinogénne.

Vyrobíme vám unikátne probiotiká iProbio®
Špeciálne pre vás vyrobíme a dodáme vám špeciálne balenie polročnej terapie personalizovaných probiotík iProbio, ktoré vám vystačí na 6 mesiacov. Balík obsahuje čerstvú dávku v čreve rozpustných kapsúl, ktoré obsahujú silnú zmes živých probiotických baktérií. Tie vám obnovia zdravý črevný mikrobióm. Probiotiká sú uskladnené v hliníkových dózach s desikantom (zvyšuje stabilitu probiotických kultúr). Ako prekvapenie v rámci 180-dňovej terapie dostanete aj prebiotiká Optimal Prebio, ktoré podporia rozvoj probiotík v čreve.
Poskytovateľ
iProbio.sk

Litovelská 670/27
02401 Kysucké Nové Mesto
Zobraziť na mape

iprobio.sk
+421 918 707 371
info@iprobio.sk
Objednať v cafetérii