benefit-plus.cz icon

Keď malé zmeny v priestore prinášajú pozitívne zmeny v živote!

Ing. Nadežda Hlbočanová

Logickým usporiadaním priestoru, pomocou ladných tvarov a farebných kombinácií, dosahuje pozoruhodné výsledky. Vedome prináša úspech v kariére, slávu, vzdelanie i bohatstvo, buduje láskyplné vzťahy a upevňuje zdravie. Feng shui prináša prosperitu a rast do vášho života.

Na analýzu každého priestoru je potrebný pôdorys a kompas. Zistí sa stred. Diagnostikujú sa silné a slabé stránky a ich vplyv na váš život.

Podľa dátumu narodenia sa určí najvhodnejšie miesto na spánok a učenie/prácu pre každého člena osobitne. Vypočíta sa sila vplyvu daného priestoru na každého člena rodiny.

Vypracuje sa sektorová analýza celého priestoru a jednotlivých izieb zvlášť. Navrhnú sa farby na steny, rozmiestnenie nábytku pre plynulý tok energie a vhodné doplnky. Odporučia sa vhodné materiály i ochranné a nápravné opatrenia. Zharmonizuje sa celý priestor pre váš maximálny komfort a plynulý vývoj vášho života!

Ak sa v priestore nachádzajú tzv. programy, miesta s extrémne silným vplyvom na život človeka, lokalizujú sa a vy sa stávate skutočným pánom svojho života. Môžete oslavovať! 

Poskytovateľ
Ing. Nadežda Hlbočanová

Lipová 1052/92
90033 Marianka
Zobraziť na mape

www.fengshui-zmena.sk
+421 948 031 389
hlbocanova38@gmail.com
Objednať v cafetérii