benefit-plus.cz icon

Začítajte sa do dobrej knižky až v 60 kníhkupectvách po celom Slovensku

Panta Rhei

Panta Rhei pôsobí na slovenskom knižnom trhu takmer 20 rokov. Naši zákazníci nás nájdu v 60 predajniach po celom Slovensku. Láska našich zamestnancov ku knihám sa odzrkadľuje v spokojnosti zákazníkov.

Na začiatku bol veľký sen. Sen podnikať s niečím, čo nie je len obyčajným tovarom, ale prináša, podobne ako mne, čosi viac: zážitok, radosť, poznanie. A vďaka tomu rásť a vyvíjať sa spolu s novými potrebami a výzvami. Týmto splneným snom je Panta Rhei. 

Začiatky Panta Rhei siahajú do roku 1989. Prvými predajnými miestami boli malé stánky na trhoch a následne vznikla prvá kamenná predajňa vo Veľkom Mederi. Nadšenie pre knižný trh a myšlienka dostávať knihy stále viac a viac medzi ľudí vyvrcholila v roku 2000, otvorením prvého kníhkupectva v nákupnom centre bratislavského Polusu.

Do rodiny Panta Rhei pribúdali kníkupectvá po celom Slovensku. Nezáležalo na veľkosti mesta, knihy boli zrazu na dosah ruky. Vďaka Panta Rhei sa v nákupných centrách šírila kultúra a zážitky z kníh. V roku 2009 bolo vybudované zatiaľ naše najväčšie kníhkupectvo - dvojpodlažná predajňa na Poštovej ulici v srdci bratislavského Starého Mesta. Jej výnimočnosť oproti iným kníhkupectvám je, že tam prebiehajú pravidelné diskusie, krsty kníh a autogramiády slovenských i zahraničných autorov. 

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky i vzdelanie prostredníctvom kníh už 30 rokov. Dnes je vám k dispozícii 60 kníhkupectiev siete Panta Rhei.

Poskytovateľ
Panta Rhei

Kúpeľná 2
93201 Veľký Meder
Zobraziť na mape

www.pantarhei.sk
0800 333 000 (bezplatná infolinka)
info@pantarhei.sk
Typ platby
objednávkou v aplikácii Benefit Plus
Objednať v cafetérii