zobacek

Jazykový kurz, varenie aj maľovanie. Vyberte si ten správny kurz pre vás!

Jeseň a zima sú ideálnym obdobím, kedy máte príležitosť posunúť svoje schopnosti na vyššiu úroveň. Chcete sa zlepšiť v kreslení, upgradovať svoje kulinárske umenie, alebo konečne sa už naozaj dokopať k tomu, aby ste oprášili svoje jazykové schopnosti? Pustite sa smelo do toho.

Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom

Premýšľate nad tým, že by ste sa skúsili naučiť niečo nové? Alebo len chcete vycibriť cudzí jazyk, ktorý ovládate? Preferujete individuálne, či skôr skupinové cvičenie? Širokú škálu kurzov nájdete v Tower Academy, s.r.o.. Tu si vyberie naozaj každý, od úplného začiatočníka po pokročilého. Zvoliť si môžete individuálnu, aj skupinovú výuku, a to všetko aj v online forme. Španielčinu, či ruštinu zvládnete ľavou zadnou v jazykovej škole Zaraz. Táto škola ponúka okrem iného aj výuku v menších skupinách, či firemné kurzy a online kurzy. Pobočky majú v každom kraji Slovenska.

Rozvíjajte svoj talent na plátne

Radi by ste kreslili a maľovali, ale nie ste si úplne istí svojou technikou? Problém vyriešený – zájdite si na kurz! Nie sú potrebné skúsenosti s maľovaním či kreslením, dôležitá je chuť robiť nové veci. Ateliér Amulet ponúka rôzne druhy kurzov, od maľovania akvarelom, cez kaligrafiu až po prípravu na talentové skúšky. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázii a nechajte sa viesť štetcom.   

V kuchyni vás už nič neprekvapí

Thajská kuchyňa, talianska kuchyňa, top recept na burger – tým všetkým vás prevedú špičkoví kuchári z tímu Chef Parade. V Bratislave, či Košiciach sa vám na kurzoch budú venovať profesionálni kuchári, ktorí sa radi podelia so svojimi tipmi, či vychytávkami. Aký kurz si zvolíte je iba na vás. Či už sa chcete naučiť ako perfektne zarolovať sushi rolku, alebo vyrobiť dokonalé sladké makrónky, Chef Parade ponúka kurzy varenia z celého sveta.

 

Škola varenia Chef Parade

Ako sa robí poriadny steak? Aké je tajomstvo pravého Pad Thai? To keby som vedel, že sa do Chilli con carne dáva aj čokoláda…

Počasie vás už viac za volantom nerozhádže

Zima, sneh a ľad sú pre nejedného šoféra doslova nočnou morou. Na Slovakia Ringu si však môžete otestovať svoje schopnosti a naučiť sa napríklad ako zvládnuť auto v šmyku. Na simulačnom cvičisku, ktoré je jediné svojho druhu na Slovensku, sa naučíte ovládať vozidlo v kritických situáciách a v zime vás už nič neprekvapí. 


Nevybrali ste si medzi našimi tipmi kurz, ktorý by vás oslovil? Nezúfajte, kopec ďalších možností ako na sebe pracovať nájdete na webe www.benefitplus.sk, alebo vo vašej aplikácii. 

Myslíme na vás. 
Benefit Plus

Predchádzajúci článok

Kurz bezpečnej jazdy Slovakia Ring

Kurz bezpečnej jazdy STANDARD je určený všetkým vodičom bez ohľadu na úroveň vodičských zručností. Tréning je individuálne prispôsobený každému účastnikovi, teda nové zručnosti si osvoja noví vodiči ale aj skúsení profesionáli. Pozostáva z teoretickej prípravy vo výučbových priestoroch a z praktickej časti realizovanej na profesionálnom simulačnom cvičisku, ktoré je jediné svojho druhu na Slovensku!

Jazyková škola ZARAZ

Sme dynamicky sa rozvíjajúca jazyková škola, ktorá flexibilne reaguje na špecifické požiadavky slovenského trhu v oblasti vzdelávania a výučby cudzích jazykov.

Ateliér Amulet

Od roku 2010 organizujeme výtvarné kurzy, na ktorých radi zdieľame naše znalosti a skúsenosti z kreatívnej činnosti. Obľúbené kurzy kreslenia a maľovania pravou hemisférou majú už vyše stovky spokojných absolventov. Postupne sme ponuku rozšírili o rôzne výtvarné techniky, knižnú tvorbu, grafické techniky a workshopy kreativity pre dospelých aj deti.

TOWER ACADEMY, s.r.o.

Začnite so štúdiom jazykov ešte dnes.
Jazyky sú už neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Filmy, dokumenty, podcasty aj komunikácia pre vás budú vďaka kurzom oveľa ľahšie.
 

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.