zobacek
Robíte ich tiež?

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Pripravíte sa o svoje peniaze
Benefitové body sú vlastne peniaze, ktoré môžete využiť u špecifických dodávateľov. Väčšina bodov má svoju platnosť, potom bez náhrady prepadajú. Ak tieto body nevyužijete do dátumu ich platnosti, sami sa tak pripravíte častokrát o desiatky eur. Benefitové body pritom môžete využiť na zaobstaranie vecí, ktoré normálne kupujete: vitamíny, optika, knihy, cestovanie...

Využívate iba lekáreň
V každodennom zhone nemáme väčšinou čas pátrať po tom, kde by ste mohli svoje benefity využiť. Často vám kolegovia povedia, že občas idú do lekárne a zaplatia tam. Benefity môžu priniesť oveľa viac, a to nielen vám, ale aj vašim najbližším. Stačí sa nechať inšpirovať a môžete stráviť víkend s rodinou, spríjemniť si večer novou knihou alebo vziať svoju polovičku do kina. 

Nevyužívate menšie zostatky
Po veľkom nákupe vám zostal malý zostatok a vy ho necháte tak? Je to rovnaké, ako by ste rovnakú sumu v eurách vyhodili do koša. U mnohých poskytovateľov môžete rozdeliť svoju platbu na časť platenú benefitmi a časť platenú hotovosťou. Alebo tiež môžete spojiť svoju súkromnú platobnú kartu so svojím účtom Benefit Plus a pokojne tak dočerpať svoj zostatok.

Neviete kde vyčerpať svoj rozpočet? Navštívte náš web benefitplus.sk a vyberte si
z katalógu benefitov

Myslíme na vás.
Benefit Plus
 

Predchádzajúci článokĎalší článok

Hrebienok Resort

Moderný apartmánový hotel postavený v rokoch 2016 a 2019. Umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci. Apartmánový hotel je zložený z dvoch častí – hotela s recepciou a dependance ležiaceho v tesnej blízkosti hotela. 

Bebe hair

Kadernícke a kozmetické služby, manikúra a pedikúra.

TOWER ACADEMY, s.r.o.

Začnite so štúdiom jazykov ešte dnes.
Jazyky sú už neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Filmy, dokumenty, podcasty aj komunikácia pre vás budú vďaka kurzom oveľa ľahšie.
 

Ranch Amadeus

Miluje Vaše dieťa kone? Prajete si, aby sa počas prázdnin nenudilo, ale sa niečo nové naučilo a hlavne sa usmievalo? Dovoľte nám pozvať Vaše dieťa do letného jazdeckého tábora, kde sa bude môcť stať jazdcom so všetkým čo k tomu patrí. Počas celého týždňa bude žiť priamo pri koňoch, naučí sa, čo potrebujú, akú potrebujú starostlivosť a samozrejme si užije pohľad z konského chrbta, kde sa naučí základy jazdenia. Okrem koní si deti užijú výlety, splav na kanoe, rôzne hry a večerné aktivity.

Martinus

Na chvíľu utiecť do fantasy sveta, alebo napríklad jedným dychom zhltnúť napínavú detektívku. Nové zaujímavé tituly si našťastie môžete zaobstarať aj online. Martinus ponúka naviac platbu BP kartou online a doručenie až domov. Potešiť seba či svojich blízkych teda môžete kedykoľvek.

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.