benefit-plus.cz icon

Ako si spraviť krásne Vianoce s Benefit Plus

Síce pre vás nemáme recept na vianočné koláče, no máme recept na to, ako si užiť pokojné vianočné sviatky, bez stresu z preplnených obchodov.

Situácia, ktorá sa opakuje so železnou pravidelnosťou každý rok. Čo "IM" kúpiť pod stromček. My v Benefit Plus sme sa rozhodli, že vám dáme pár tipov a uľahčíme vám výber vianočných darčekov pre celú vašu rodinu. A ušetríme vám nervy, aj peniaze. 

Pre manžela/priateľa

Trochu adrenalínu ešte nikomu neblížilo a napríklad škola šmyku je vynikajúci, nielen praktických darček. V Centre bezpečnej jazdy sa naučíte ovládať auto v rôznych krízových situáciách na špecializovanom cvičisku. Základný kurz zakúpite už za 160 €.  Pre tých odvážnejších odporúčame adrenalín vo výškach. Vyhliadkové lety ponad Vysoké Tatry,  Belianske Tatry až pod Podbanské zakúpite už od 185 €. Výbavu na hory vyberiete napríklad v zajo.net, praktický darček pre nadšencov do cyklistiky v obchode Cyklodresy

Pre manželku/priateľku

Fitnes centrum, sauna, plávanie, rehabilitácia, masáž, či solárium. To všetko nájdete pod jednou strechou vo fitnes centre Golem Club, ktoré ma niekoľko pobočiek po celom Slovensku. Joga zdravo síce sídli v Bratislave, no od tejto jesene ponúka individuálne aj skupinové lekcie v online podobe. Chcete zažiť niečo nevšedné? Skúste pobyt Joga víkend, na ktorý môžete použiť aj rekreačný poukaz! Rozvoj osobnosti, vzťahy, či psychická odolnosť na pracovisku. To je len malá ukážka kurzov Mindful, ktoré až do konca roka zakúpite v špeciálnej cenovej ponuke za 149 €. A všetky môžete absolvovať aj v online podobe!


Pre tých najmenších

Obrovský výber kníh, ktoré môžete objednať cez eshop, nájdete v kníhkupectve Martinus. Kartou Benefit Plus zaplatíte napríklad v predajni Panta Rhei, ktoré  naozaj po celom Slovensku. Inšpiráciu pre väčšie "deti" nájdete v komiksovom obchode Funtastic. Okrem komiksov tu nájdete aj spoločenské hry, či zberateľské figúrky, ktorými potešíte nielen deti. Máte doma malého vedca? George science je skvelá príležitosť ako spojiť vedu a zábavu. Kurzy pre deti od veku 5 rokov, alebo vedecké balíčky, s ktorými môžu vaše deti objavovať experiment doma.  

Pre rodičov

Zásobu vitamínov, ktorými posilníte imunitu, nájdete v Klube zdravia. Alebo rôzne vitamínové balíčky, ktoré sú ideálnym darom pod vianočný stromček pre niekoho, na kom vám naozaj záleží. Ušetriť môžete aj pri nákupe optiky, napríklad v kamenných predajniach siete eiffel optik, ktorá má takmer 30 pobočiek po celom Slovensku. 

Zabodujte na Vianoce.

Myslíme na Vás.

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej
Vzdelávanie

Jazykový kurz, varenie aj maľovanie. Vyberte si ten správny kurz pre vás!

Jeseň a zima sú ideálnym obdobím, kedy máte príležitosť posunúť svoje schopnosti na vyššiu úroveň. Chcete sa zlepšiť v kreslení, upgradovať svoje kulinárske umenie, alebo konečne sa už naozaj dokopať k tomu, aby ste oprášili svoje jazykové schopnosti? Pustite sa smelo do toho.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity