benefit-plus.cz icon

Letné osvieženie za benefitové body

V predošlom článku sme pre vás pripravili tipy na kúpanie na západe Slovenska, tentokrát sa presunieme na mape trochu ďalej.

Rajecké Teplice vás pozývajú na návštevu Vodného sveta, v ktorom sa nachádzajú vnútorné a vonkajšie bazény. V bazénoch sa používa prírodná liečivá termálna voda obsahujúca ióny vápnika a horčíka s blahodárnymi účinkami na pohybový a nervový aparát, ako aj na celkovú relaxáciu organizmu. 


Známy Aquapark Tatralandia, neďaleko Liptovského Mikuláša má pre vás pripravených až 13 bazénov (počas leta), z ktorých je 9 otvorených celoročne. O dávku adrenalínu sa postará 22 tobogánov. 


Areál Aqua Relax Dolný Kubín ponúka plavecký 25 m bazén, alebo relaxačný bazén. Súčasťou bazénu a jeho okolia sú bublinkovače, masážna lavica pre 6 osôb, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 vírivé vaňe s teplotou vody 36 °C, 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou , 2 tobogany, dvojšmýklavka NIAGARA a relaxačná terasa na opaľovanie v letnej sezóne.


Súčasťou AQUA-VITAL Parku v Lúčkach je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 - 33 ° C s rôznymi atrakciami ako sú vzduchová lehátka, protiprúd, vodná čaša, podhladinové osvetlenie, masážne trysky a chrliče vody. Vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 - 38 ° C ponúka relax a uvoľnenie. K dispozícii je tiež vnútorný minerálny bazén s liečivou vodou s teplotou 33 ° C a 35 ° C. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie, ktoré klienti môžu využiť v čase, keď sa pohybujú mimo bazén - volejbalové ihrisko, detské hojdačky, detské preliezačky.


Aquatermal Strehová je areál s celoročnou  prevádzkou. Novozrekonštruovaný areál kúpaliska ponúka 6 bazénov (zábavný, antikorový oddychový, vrivý, detský, rekreačný, plavecký bazén) s termálnou vodou, kde si každý príde na svoje.


Takmer ako pri mori sa budete cítiť na kúpalisku Novolandia Rapovce, kde nájdete až štyri bazény. Voda z vrtu až z hĺbky 1500 m pochádza z obdobia druhohôr. Geotermálna voda má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Nie je to len pocit tepla, ktorý nám prúdi do tela, prehreje kĺby, svaly a zlepší krvný obeh, ale vďaka vysokému obsahu minerálov a stopových prvkov zlepšuje vitálnu funkciu vnútorných orgánov, kože a svalstva.


AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu. Súčasťou Aquaparku je 14 vonkajších a vnútorných termálnych a ohrievaných bazénov s teplotou vody 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka.


Vodný svet Thermal ŠÍRAVA pozostáva zo štyroch vnútorných bazénov (relaxačný, masážny, vlnový, detský bazén) a zo štyroch vonkajších bazénov (dva termálne bazény, masážny, oddychový bazén). Vnútorné a vonkajšie bazény s vodnými a vzduchovými tryskami a masážnymi tryskami.

Odporúčané články

Cestovanie

Za pamiatkami UNESCO po Slovensku

Zbaľte si batoh, batôžtek, tašku, alebo kufor a vyrazte na malý, či poriadny výlet! Ak neviete kam, čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať. Miest, ktoré môžete preskúmať je naozaj veľa, či už dávate prednosť prírode, mestu, športu, alebo kultúrnym pamiatkam. Tak hurá na výlet!

Čítať ďalej

Veľká letná súťaž Benefit Plus!

Máte už plány na leto? Čo tak last minute s Bookingom od Benefit Plus? A pri objednávke nad 100 euro môžete vyhrať voucher v hodnote 200 euro!

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ochlaďte sa vo vode s Benefit Plus!

Teploty stúpajú, prázdniny začínajú a my vám prinášame prehľad miest, kde sa môžete schladiť za benefitové body.

Čítať ďalej