benefit-plus.cz icon

Nevylámte si zuby na vašich benefitoch

Dôkladná starostlivosť a včasná prevencia vám okrem bolesti a stresu ušetrí tiež veľa peňazí. Tak sa zverte do rúk profesionálom a postarajte sa o svoje zuby skôr, než vás začnú bolieť.

Zuby vedia pekne potrápiť. Bolesť prichádza často sprudka a bez varovania. Termín na ošetrenie u zubára? Najskôr za mesiac! Vďaka včasnej prevencii sa týmto problémom môžete hravo vyhnúť. Doprajte si preto to najlepšie a za svoje benefitové body zájdite napríklad na kvalitnú dentálnu hygienu.


Na váš chrup, či chrup vašich rodinných príslušníkov si radi posvietia v bratislavskej zubnej ambulancii DENTAL CARE Dr. Rosa. Ak máte zo zubára strach, práve ste našli miesto, kde sa o vás dokonale postarajú. 

Tím špičkových zubných lekárov na vás čaká na zubnej klinike Dr. Martin. Ich rukami prešlo viac, než 21. 000 pacientov. Či už potrebujete preventívnu prehliadku, alebo strojček na zuby pre vášho potomka, ste na dobrej adrese. 


Dentálna hygiena je vynikajúci nástroj prevencie vzniku nielen problémov v ústnej dutine. Odstránenie zubného kameňa má priamy vplyv na zníženie vzniku zápalov a paradentózy v ústnej dutine. Vo vážnych prípadoch môžu usadeniny na zuboch spôsobiť až nepríjemné ťažkosti ako sú zápaly kĺbov, cukrovka, poruchy trávenia. Preto je dôležité zubnej hygiene venovať dostatočnú pozornosť. Vyskúšajte napríklad bratislavskú kliniku Dental Brothers, Petramed (Čadca), či Periodental (Košice). Objavte ďalších partnerov vo vašej cafetérii. 


Zaostrite zrak aj na ďalšie preventívne vyšetreniaV benefitovom programe sú desiatky partnerov, u ktorých si môžete dať nielen vyšetriť zrak, ale aj nakúpiť okuliare za príjemné ceny. Ak však chcete zlepšiť kvalitu vášho zraku natrvalo, v cafetérii nájdete aj očné kliniky, kde môžete zaplatiť operácie laserom z vášho benefitového rozpočtu. Napríklad Klinika Veselý má až tri pobočky na Slovensku, v Bratislave, Poprade aj v Košiciach. Očná klinika Excimer síce sídli v Bratislave, no predoperačné vyšetrenia si môžete spraviť v niekoľkých partnerských ordináciách po celom Slovensku.  


Myslíme na vás. 


Benefit Plus 

Odporúčané články

Inšpirácie

Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Vitajte na novom trhovisku

Pohodlne sa usaďte a vyberajte. Chcete vedieť, ako vyčerpáte svoje benefitové rozpočty na maximum?

Čítať ďalej
Zdravie

Využite benefitové body pre svoje zdravie!

Situácia je, aká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teraz trochu leží ladom. Napriek opatreniam sa ale snažíme nájsť pre vás benefity, ktoré môžete využívať a majú zmysel. Myslíme na vás, tak myslite trochu aj na seba.

Čítať ďalej