benefit-plus.cz icon

(Vy)cestujte s Benefit Plus!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si svoju dovolenku na Slovensku prostredníctvom Rekreačného poukazu! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt v stovkách hotelov, penziónov či apartmánov po celom Slovensku.

Postup rezervácie je veľmi jednoduchý. Stačí, ak navštívite webovú adresu Rekreačné poukazy s online ubytovaním, zadáte vaše preferencie, zvolíte minimálne dve noci a rezervačný systém vám automaticky stiahne body z vašej peňaženky Rekreačný poukaz. Presný postup objednávania si môžete pozrieť aj v našom videu. Odpovede na najčastejšie otázky nájdete na našom webe, prípadne sa môžete obrátiť na našu InfolinkuOdporúčané články

Rekreačné poukazy

Rekreačné poukazy s Benefit Plus - ako na to?

Určite viete o tom, že pri absolvovaní dovolenky doma na Slovensku môžete na zaplatenie pobytu použiť rekreačný poukaz. Až 55 % hradí zamestnávateľ a maximálna výška príspevku je 275 euro.

Čítať ďalej
Deti

Máte už program na leto?

Prázdninové tábory sú výbornou príležitosťou pre deti, aby sa osamostatnili a zažili niečo bez rodičov.

Čítať ďalej
Cestovanie

Užite si relax s Benefit Plus v top slovenských kúpeľoch!

Každý potrebuje občas uniknúť od starostí každodenného života a dodať svojmu telu a mysli nový dych. Výborným spôsobom ako dobiť baterky, je pobyt v kúpeľoch.

Čítať ďalej