benefit-plus.cz icon

Využite benefitové body pre svoje zdravie!

Situácia je, aká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teraz trochu leží ladom. Napriek opatreniam sa ale snažíme nájsť pre vás benefity, ktoré môžete využívať a majú zmysel. Myslíme na vás, tak myslite trochu aj na seba.

Zdravie ako priorita

Svoje body nemusíte minúť iba v lekárni. Vybrali sme pre vás niekoľko poskytovateľov, u ktorých môžete svoje benefitové rozpočty minúť na zdravotné prehliadky.


Niekoľko rôznych úrovní preventívnych prehliadok, či programov zameraných na preventívnu starostlivosť, nájdete u našich partnerov: napríklad ProCare (pobočky Bratislava, Nitra, Košice), PRO BIOS (Bratislava), Novamed (Banská Bystrica), či Krankas (Žilina). U týchto poskytovateľov nájdete v ponuke bežné zdravotné prehliadky, ale aj špecializované vyšetrenia, ako napríklad kardio, gynekologické vyšetrenia a mnohé iné. Špeciálne vyšetrenia za benefitové body

Vedeli ste, že zo svojich benefitových rozpočtov môžete zaplatiť aj iné diagnostické vyšetrenia? Medzi našimi partnermi nájdete napríklad Národný ústav srdcových a cievnych chorôb (Bratislava), Onkologický ústav sv. Alžbety (Bratislava), ISCARE - Kliniky reprodukčnej medicíny (Bratislava, Martin), či ortopedické vyšetrenie od profesionálov clinica ortopedica (Bratislava). 


Spolupracujeme s desiatkami zdravotníckych zariadení. Všetky nájdete vo vašej aplikácii v sekcii zdravie. Zdravotné prehliadky môže z rozpočtu zaplatiť aj svojim najbližším rodinným príslušníkom. 


Rýchla pomoc v lekárni

Pevne veríme, že respirátory, rúška, či antibakteriálne gély budete potrebovať v najbližšom období čo najmenej. V prípade potreby však ich zásobu nájdete v e-shope Pilulka. Vďaka platobnej bráne zaplatíte z pohodlia domova a nemusíte vôbec nič riešiť. Potrebujete doplniť lekárničku? Spreje do nosa, lieky proti bolesti, výživové doplnky, či ďalšie nevyhnutnosti tu nájdete samozrejme tiež.


Myslíme na vás. 

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Bicyklom po Slovensku

Po dlhom zimnom období je všetko tak trochu hrdzavé. Reťaze na bicykloch, aj naše kĺby. Nie je to zrovna príjemný pocit. Tak šup, šup, pekne naspäť do kondície. Kedy? Pokojne aj hneď.

Čítať ďalej