zobacek

Kontakt

Pre užívateľov

Potrebujete s niečím poradiť? Obráťte sa na našu zákaznícku linku 02/2086 2220, 02/2086 2221, 02/2086 2420, 02/2086 2421, kde sme pre vás každý pracovný deň od 8:30 do 17:00. Môžete však využiť aj náš e-mail. Nie ste v tom sami, myslíme na vás.

Pre zmluvných partnerov a dodávateľov

Získať nových zákazníkov za rozumnú províziu nie je také zložité, stačí nájsť toho správneho partnera. Počas nášho pôsobenia vo svete benefitov sa na nás obrátilo už vyše 100 rôznych firiem. Oslovte zamestnancov Tatra banky, Siemensu, Orangeu a mnohých ďalších firiem skôr, než to urobí konkurencia. Všetky podstatné informácie o možnej spolupráci nájdete na našom webe Benefit Plus.

Pre firmy

Zvažujete zavedenie cafeterie Benefit Plus aj vo vašej firme? V tom prípade ste na správnom mieste! Dajte nám o sebe vedieť a môžeme spolu prejsť všetky vaše otázky. O tom, ako zaujímavý náš systém je, sa môžete presvedčiť aj v rámci našej demo aplikácie. V prípade spokojnosti môžeme začať s implementáciou. A aby sme vás nenechali nikdy v štichu, tak sa môžete kedykoľvek obrátiť na svojho Account managera. O vašich zamestnancov sa zase postará naša zákaznícka linka.

Pre novinárov

Táto sekcia sa pre vás ešte len pripravuje, o zaujímavý obsah však nebude núdza! Skúste sa sem pozrieť v priebehu júna. Viac informácií vám radi poskytneme na e-maile info@benefitplus.sk.

Hore

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.