zobacek

Vážení užívatelia,

služba, ktorú už 17 rokov ponúkame ako zamestnanecké benefity v aplikácii Benefit Plus patrí v súčasnej dobe medzi tie najviac obmedzené.

Veľa našich partnerov je teraz v nesmierne zložitej situácii. V súčasnosti prichádzajú s úžasnými záchrannými projektmi vo forme online služieb, ktoré by napríklad pred mesiacom nemali šancu uspieť. Podľa aktuálnych čísel trhajú online streamy, kurzy a vysielanie rekordy.

Rovnako tak vieme, že vám zase na druhej strane teraz chýba veľa služieb a benefitov, na ktoré ste boli zvyknutí a mnohí z vás neviete, na čo svoje body využiť.

My v Benefit Plus si túto situáciu plne uvedomujeme, a preto sme pre vás aj našich zmluvných partnerov pripravili úplne nový projekt, ktorý niektorým zmluvným partnerom doslova pomôže prežiť a vám ukáže ďalšie možnosti, ako využiť vaše body. Vstupná stránka Benefit Plus sa preto premenila na "trhovisko" aktuálnych služieb, ktoré naši partneri ponúkajú.

A to nie je všetko. Za každú objednávku, ktorú v našej aktuálnej ponuke vykonáte, venujeme 2 € na verejnú zbierku ADRA Slovensko na pomoc pri boji s koronavírusom na Slovensku.

Podporte teraz aj vy svojim nákupom v Benefit Plus ekonomiku slovenských podnikov, aby sa ich opäť podarilo otvoriť čo najviac a znovu vám robili radosť.

Myslíme na vás.
Benefit Plus

FAQ

Kde nájdem zoznam akceptačných miest, na ktorých môžem uplatniť svoje benefitné body?

+

Aktuálny zoznam akceptačných miest - partnerov nájdete v aplikácii Benefit Plus pod záložkou Zoznam benefitov.

Benefity môžete na trhovisku vyhľadávať podľa kategórie alebo lokality.

Stratil (a) som / bola mi odcudzená karta Benefit Plus. Ako mám postupovať?

+

Kartu si, prosím, zablokujte v aplikácii Benefit Plus v záložke Nastavenie alebo kontaktujte našu zákaznícku linku 02/2086 2220, 02/2086 2221, 02/2086 2420, 02/2086 2421 (každý pracovný deň od 8:30 do 17:00), info@benefitplus.sk. Novú kartu si objednáte v záložke Cafeteria / E-SHOP BENEFITOV v skupine Karta Benefit Plus.

Môžem si zmeniť svoje kontaktné údaje?

+

Áno, svoje kontaktné údaje si môžete ľahko zmeniť v aplikácii Benefit Plus v záložke Nastavenie.

Kde nájdem svoj aktuálny zostatok bodov?

+

Počet bodov, ktoré môžete využiť, nájdete na hornej lište.

Tento web používa cookies. Účelom je optimalizácia efektívneho poskytovania služieb. Pokiaľ svoje nastavenie cookies nezmeníte, vyjadrujete tým váš súhlas s ich využívaním.