Vyhľadávanie

Menu

Ako na benefity z cafetérie?

Cestovanie
Nakupovanie
Krása
Kultúra a zábava
Osobný rozvoj
Šport
Zdravie
13. 4. 2023
Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Kto môže benefity čerpať?

Podľa zákona môžete váš benefitový rozpočet čerpať nielen vy, ale aj vaši najbližší rodinní príslušníci. Je teda úplne v poriadku, ak zaplatíte pre celú rodinu napríklad vstup do aquaparku, či nové učebnice v Panta Rhei pre vaše deti. Ak vám váš zamestnávateľ poskytuje príspevok na rekreačné poukazy, môžete za neho vziať celú rodinu na dovolenku v rámci Slovenska, či zaplatiť detské tábory.

Ako môžete svoje benefitové body čerpať?

Veľká časť benefitových rozpočtov končí v lekárňach. V tejto hektickej dobe často nemáme čas skúmať, kde všade benefity čerpať. Ponuka benefitov je však široká a mnohokrát sa tam nájdu veci, ktoré by ste rozhodne nečakali. Zdravie, to nie je iba lekáreň. Ale aj dentálna hygiena, preventívne prehliadky, terapie, či masáže.

V našom programe nájdete tisíce benefitov. V každom kraji Slovenska, v každom okrese. Hľadáte kaderníka, kurz jógy, či účtovníctva? Alebo chcete zažiť adrenalín v podobe zoskoku padákom, preletu ponad Tatry, či chcete zvládnuť auto v šmyku? To všetko u nás nájdete.

Nechce sa vám hľadať benefity v caterérii? Inšpirujte sa na našom webe!

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho ďalej!

Prečítajte si tiež

shutterstock_1119206975_cropped.jpg
Cestovanie
20. 4. 2023
Zábava, dobrodružstvo a nové skúsenosti: pošlite deti na tábor!

Detské tábory sú skvelým miestom pre deti, kde si môžu zlepšiť svoje sociálne a komunikačné zručnosti, pretože sa stretnú s rovesníkmi z rôznych kútov Slovenska.

shutterstock_445115074_cropped.jpg
Cestovanie
13. 4. 2023
Rekreačné poukazy s Benefit Plus - ako na to?

Určite viete o tom, že pri absolvovaní dovolenky doma na Slovensku môžete na zaplatenie pobytu použiť rekreačný poukaz. Až 55 % hradí zamestnávateľ a maximálna výška príspevku je 275 euro.

shutterstock_1024340224_cropped.jpg
Cestovanie
+6
13. 4. 2023
Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?