Vyhľadávanie

Čo je nové v Cafeterii Benefit Plus?

Cestovanie
11. 4. 2024
V našej ponuke sa neustále objavujú nové možnosti, vďaka ktorým môžete využiť svoje benefitové body na maximum! Poďme sa spolu pozrieť na novinky, ktoré pribudli do cafeterie.

Premýšľate nad letnou dovolenkou s rodinou alebo máte v pláne vyraziť za oddychom už teraz? Čo tak zažiť poriadnu chatovačku? Útek do prírody vám pomôže načerpať nové sily a vypnúť hlavu od každodenných starostí. Predstavte si to - čerstvý vzduch, šum rieky, spev vtákov a dobrá kniha v ruke. Ideálny oddych! Do našej ponuky sme pridali nové chaty a chalupy ako Romantické chalúpky Raj, Čučoriedka a Borievka, ktoré vás očaria svojim moderným interiérom a okolitou prírodou. Ak by ste chceli vyraziť na výlet, v okolí sa nachádza Národný park Slovenský raj, Funville, kde sa deti vyšantia do sýtosti, a o niečo ďalej sa nachádza Spišský hrad a Dobšinská ľadová jaskyňa.

V obci Podhájska sa môžete ubytovať v Chatke Gabionka a vychutnať si termálne kúpalisko s niekoľkými bazénmi. V blízkosti sa nachádza niekoľko pekných obcí, napríklad obec Komjatice, ktorá je známa svojim platanom v miestnom parku. Chalupa Štúrka je skôr prázdninový dom, odkiaľ máte blízko k Národnému parku Nízke Tatry, Parku Pohorelská Maša, takže si môžete užiť aktívnu dovolenku plnú turistiky.

Okrem ubytovacích zariadení pribudli do cafeterie detské tábory, ktoré sú skvelým miestom na rozvoj nových schopností a zručností. V tábore 3D mix sa starajú o to, aby vaše dieťa našlo záľubu v športe, získalo skúsenosti v tvorivých dielňach, oboznámilo sa s programovaním a mnohými ďalšími aktivitami.

Jazykovedkyňa a pedagogička Helen Doron organizuje detské tábory v rôznych lokalitách, kde sa deti učia anglický jazyk hravým a zábavným spôsobom. Ak preferujete tábor zameraný na šport, tak Penguin Sport Club je ideálnou voľbou, ponúkajú napríklad plavecké alebo inline tábory.

Širokú ponuku, nielen detských táborov a ubytovacích zariadení, ale aj iných voľnočasových benefitov, nájdete vo vašej cafeterii. Tak šup, nájdite to pravé pre vás a vašich blízkych.

Myslíme na vás.

Benefit Plus.

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho ďalej!