Vyhľadávanie

Nezabudnuteľná dovolenka na horách

Cestovanie
Šport
10. 1. 2024
Zima je v plnom prúde a horami sa nesie ten správny chladivý vánok zimného dobrodružstva. Bez ohľadu na to, či ste vášnivý lyžiar, dobrodruh na snowboarde, alebo jednoducho milovník zimnej krajiny, hory ponúkajú niečo pre každého.

Dôležitým krokom je však výber správnej destinácie, preto vám ponúkame menšiu inšpiráciu.

Ak túžite po pobyte s absolútnym súkromím, ideálne miesto je Panorama Ranč na Beskydoch. Sídlo sa nachádza priamo pod vrcholom Beskyd v obci Korňa, v tichej lokalite obklopenej neporušenou prírodou v pohorí Moravsko - Sliezskych Beskýd. Užiť si môžete jedinečnú panorámu s pocitom súkromnej oázy. V okolí sa nachádzajú lyžiarske strediská, ako Ski Makov alebo Lyžiarske stredisko Kasárne.

Chalety a mezonetové apartmány v Starej Lesnej sú určené na pobyt pre väčší počet osôb. S vašimi blízkymi si užijete luxusný pobyt s výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Ak sa počas dňa vyberiete na lyže do strediska Tatranská Lomnica alebo Greguška SKI pod Lesom, tak večer si môžete na uvoľnenie dopriať wellness v hoteli Horizont Resort.

O kúsok ďalej sa nachádza Ždiar, malebná obec v Tatrách, ktorá ponúka nezabudnuteľné dovolenkové zážitky a jedinečné ubytovanie v Chatách Winter and Summer. Tieto chatky poskytujú moderné vybavenie s tradičným horským štýlom, čo vytvára príjemnú atmosféru. Okrem toho sú ideálne umiestnené, pretože v blízkosti sa nachádzajú rôzne turistické atrakcie, lyžiarske strediská, ako Bachledka Ski & Sun alebo Ski centrum Strachan, a mnoho iného.

Teší nás, ak vás zaujali ubytovacie zariadenia, ktoré sme pre vás vybrali. Vo vašom benefitovom účte máte prístup k širokému výberu ubytovacích zariadení, a tiež tam nájdete ponuku skipasov pre lyžiarske strediská: Salamandra, Park Snow Donovaly, Bachledka Ski & Sun.

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho ďalej!