Vyhľadávanie

Menu

Rekreačné poukazy s Benefit Plus - ako na to?

Cestovanie
13. 4. 2023
Určite viete o tom, že pri absolvovaní dovolenky doma na Slovensku môžete na zaplatenie pobytu použiť rekreačný poukaz. Až 55 % hradí zamestnávateľ a maximálna výška príspevku je 275 euro.

Vy podporíte domáci cestovný ruch a zavítate na miesta Slovenska, o ktorých ste možno nemali ani tušenie. V našej ponuke nájdete tisíce zariadení od hotelov, cez penzióny, chaty, alebo súkromné ubytovania. Je len na vás, ktorý kút Slovenska pre svoju rekreáciu zvolíte. Termálne vody, aquaparky, ubytovanie v horách, či pri jazere. Rekreačné poukazy môžete dokonca uplatniť aj na detské tábory počas prázdnin pre vašich rodinných príslušníkov.

Myslite však aj na to, že poukaz je možné použiť na úhradu pobytu v dĺžke minimálne 2 noci na území Slovenskej republiky. Hľadáte tip na ubytovanie pre vás a vašu rodinu? Na našom webe nájdete výber toho najlepšieho. A oveľa viac tipov nájdete v aplikácii. V aplikácii taktiež nájdete návod na to, ako správne objednať konkrétne ubytovanie.

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho ďalej!

Prečítajte si tiež

shutterstock_1119206975_cropped.jpg
Cestovanie
20. 4. 2023
Zábava, dobrodružstvo a nové skúsenosti: pošlite deti na tábor!

Detské tábory sú skvelým miestom pre deti, kde si môžu zlepšiť svoje sociálne a komunikačné zručnosti, pretože sa stretnú s rovesníkmi z rôznych kútov Slovenska.

shutterstock_1024340224_cropped.jpg
Cestovanie
+6
13. 4. 2023
Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

shutterstock_184978457_cropped.jpg
Cestovanie
+6
13. 4. 2023
Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?