Vyhľadávanie

Vaše NAJ benefity

Cestovanie
Nakupovanie
Zdravie
17. 4. 2024
Aké benefity od Benefit Plus sa stali vašimi najobľúbenejšími? Tu sú top kategórie, ktoré u vás bodujú.

E-shopy a poukážky

Vaša najobľúbenejšia kategória, do ktorej patria poskytovatelia ako Alza, Mall alebo Datart, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky produktov. Okrem toho sú k dispozícii aj ďalší poskytovatelia, ako je Lelosi.sk, kde nájdete kvalitné kúsky oblečenia, Inevita.sk s čistými prírodnými esenciálnymi olejmi na podporu spánku, relaxácie alebo koncentrácie, a ak ste kávičkári, tak vás poteší Goriffee.com, kde môžete objaviť výberovú kávu od farmárov z celého sveta.

Ambulantni_starostlivost (1)-gigapixel-hq-scale-2_00_cropped.jpg

Zdravie

To nie sú iba lekárne, ale aj preventívna starostlivosť, rehabilitácie, či dentálna hygiena. Prečo teda nevyužiť body na niečo iné ako na vitamíny? Súčasťou tejto pestrej ponuky sú poskytovatelia ako Profy Trnava, Optika Prestige, Schill Dental Clinic, Gravifit, Nutriadapt, Eterapia.sk a mnoho iných.

Udržujte vaše zdravie v kondícii s Benefit Plus.

1 (2)_cropped.jpg

Cestovanie

Tretia najobľúbenejšia kategória, v ktorej dominujú hotely a penzióny. Stále sa snažíme rozširovať ponuku, a okrem hotelov a penziónov pridávame do ponuky aj kúpele, chaty a chalupy, takže ubytovanie nájdete aj v tom najodľahlejšom kúte Slovenska. Ak túžite po cestovaní do zahraničia, môžete využiť služby cestovných kancelárií ako CK Azad alebo Koala Tours, alebo si pobyt rezervovať cez Airbnb.

Stačí si zbaliť batoh alebo kufor a vyraziť za dobrodružstvom!

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho ďalej!